Dimitrij Kadrnožka
Orchidej
No.: 274613Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 15:18
litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnořka 80, pasparta, č. 42/135, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)