Zdeněk Blažek

(1904-2000)

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Předjaří pod horami

    No.: 266211

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 22. 05. 2024 18:01

    olej, karton, 33 x 47,5 cm, sign. LD Zblažek, rám, na zadní straně popsáno, malba mírně zašpiněna, zvlněný karton, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)