Doležalová

  • Doležalová

    No.: 231479

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 21. 05. 2024 18:05

    akvarel, papír, 1999, 21 x 29,5 cm, sign. PD Doležalová 99, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)