Chava Pressburger
No.: 281688Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:11
akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 6.000 CZK (250 €)