Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Bitva
No.: 279004Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:04
litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)