M. Borovanská
Stromy u jezírka
No.: 281850Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:03
2x olej, karton, 1930/1927, 31,5 x 21 cm, sign. PD MBorovanská 1930., sign. PD MBorovanská 1927., rám, 1x mírně poškozený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)