M. Borovanská

  • M. Borovanská

    Stromy u jezírka

    No.: 281850

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 22. 05. 2024 18:03

    2x olej, karton, 1930/1927, 31,5 x 21 cm, sign. PD MBorovanská 1930., sign. PD MBorovanská 1927., rám, 1x mírně poškozený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)