Vojtěch Kolařík
Žena s papouškem
No.: 281666Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:49
pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)