Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Jana Brožová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1909-1987)
Slunečnice
No.: 228Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:47
olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina z lesa
No.: 229Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
J. Raisinger (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Makové pole
No.: 230Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:49
Current price: 1.000 CZK (42 €)
J. Šrámek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Vršíček
No.: 231Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:50
olej, papír, 24 x 34 cm, sign. LD J. Šrámek, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Pýcha (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1914-1988)
Ulička v Humpolci
No.: 232Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:51
olej, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Pých, rám, disciple of Prof. O. Blažíček and C. Bouda at Czech Technical University in Prague (CTU), later the private study by J. Dědina
Current price: 500 CZK (21 €)
Svoboda (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Máky
No.: 233Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:52
pastel, papír, 28 x 42 cm, sign. PD Svbd., rám
Current price: 500 CZK (21 €)
V. Novák (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Povodí řeky
No.: 234Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:53
olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
J. Beran (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina u moře
No.: 235Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:54
olej, lepenka, 44 x 60 cm, sign. PD J. Beran, rám
Current price: 500 CZK (21 €)
No.: 236Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:55
akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Zimnní krajina s vodní hladinou
No.: 237Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
R. Uherek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Novostavba spořitelny
No.: 238Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:57
akvarel, papír, 33 x 42 cm, sign. PD R.Uherek, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Karel Koubek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1896-1940)
Pohled na věž
No.: 239Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:58
akvarel, papír, 43 x 29 cm, sign. PD K. Koubek, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Pole s panáky obilí
No.: 240Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám
B. Jelínek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Stavení
No.: 241Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:00
akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Jan Klos (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1883-?)
Potok
No.: 242Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Current price: 400 CZK (17 €)
(1883-?)
Náves
No.: 243Auction price: 1.650 CZK (69 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:02
Current price: 1.650 CZK (69 €)
umělecká dílna Forchtsam (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Pardubický zámek
No.: 244Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:03
intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám
Kunětická hora
No.: 245Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:04
intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám
Z lesa
No.: 246Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Bílek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Břízy
No.: 247Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:06
olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
František Tavík Šimon (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1877-1942)
Fasáda katedrály v Rouenu
No.: 248Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:07
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Dvě chalupy
No.: 249Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:08
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Cesta
No.: 250Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:09
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Chalupa
No.: 251Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:10
akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Ikarky
No.: 252Auction price: 16.600 CZK (692 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:11
kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám
Current price: 16.600 CZK (692 €)
(1927)
Květinové zátiší I
No.: 253Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:12
olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
(1927)
Květinové zátiší II
No.: 254Auction price: 6.650 CZK (278 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:13
Current price: 6.650 CZK (278 €)
(1927)
Květinové zátiší III
No.: 255Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:14
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Karel Kapoun (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1902-1963)
Srbsko
No.: 256Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:15
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
U moře
No.: 257Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Current price: 2.000 CZK (84 €)