Antonín Burka
(1886-1947)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 841Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1932, 18,5 x 14 cm, dřevorytové PF 1933 ve formátu 12 x 9 cm, sign. PD Burka, v původní obálce, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Koula and A. Liebscher at Czech Technical University in Prague (CTU)
Current price: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Zaorálek
(1896-1947)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 842Auction price: 300 CZK (13 €)
dopis, 1935, 14 x 21,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem ze 3.I.1935, v původní obálce. Překladatel, lingvista., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Zdeněk Wirth
(1878-1961)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 843Auction price: 500 CZK (21 €)
dopis, 1958, 10,5 x 15,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 1.X.1958, v původní obálce. pedagog, historik umění, památkář, zaměření na architekturu, uměleckou minulost a ikonografii Prahy., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Vojtěch Volavka
(1899-1985)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 844Auction price: 400 CZK (17 €)
dopis, 1963, 30 x 21 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 8.1.1963, v původní obálce. Historik umění, zaměřený na české a francouzské umění 19. a 20. stol., technické a technologické předpoklady vzniku uměleckého díla., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Arnošt Grund
(1844-1918)
Dopis Prokopu Tomanovi st.
No.: 845Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Vilém Zítek
(1890-1956)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 846Auction price: 400 CZK (17 €)
dopis, 1946, 17 x 22,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem z roku 1946, v původní obálce, psáno na zadní straně fotografické podobizny operního pěvce (basista, člen Národního divadla, v r. 1946 jmenován národním umělcem), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Benito Mussolini
(1883-1945)
Mluvím s Brunem
No.: 847Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha, Orbis, Praha 1943, Ex. 1076/1500, 131 s., plpl. vazba s obálkou, dobrý stav knihy, obálka zašpiněná, při okrajích poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
více autorů
Der Schulungsbrief
No.: 848Auction price: 500 CZK (21 €)
3x sešit, 28 x 20,5 cm, propagandistický měsíčník vydávaný stranickým orgánem (NSDAP), r. 1942, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
více autorů
Der Ostmarkbrief
No.: 849Auction price: 500 CZK (21 €)
3x sešit, 29,5 x 21 cm, propagandistický měsíčník, Gauleiter und Reichskommissar Joseph Bürckel in Gemeinschaft mit der Reichsorganisationsleitung, srpen, září, říjen 1939, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
více autorů
Die SA.
No.: 850Auction price: 500 CZK (21 €)
3x sešit, 30 x 22 cm, propagandistický časopis, Zeitschrift der Sturmabteilungen der NSDAP, Zentralverlag der NSDAP, 1941, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
více autorů
Böhmen und Mähren, ročník 1942
No.: 851Auction price: 2.000 CZK (84 €)
9x časopis, 35 x 27,5 cm, kompletní ročník protektorátního propagandistického časopisu, velké množstí fotografií a ilustrací, č. 6 pojednává o smrti a pohřbu Reinharda Heydricha, vyd. Volk und Reich, Prag, 1942, zašpiněno při okrajích, místy zvlněný papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděn…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Znak Protektorátu Čechy a Morava
No.: 852Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
více autorů
Sur Le Vif 1914-1916
No.: 853Auction price: 1.000 CZK (42 €)
100x sešit, 31 x 24 cm, soubor sešitů francouzského časopisu z první poloviny 1. světové války, některé sešity jsou v horším stavu, celkově pěkně zachováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
více autorů
Le Miroir
No.: 854Auction price: 1.000 CZK (42 €)
58x sešit, 33 x 23 cm, soubor sešitů francouzského časopisu z let 1914 - 1918, některé sešity jsou v horším stavu, celkově pěkně zachováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Hanns Kerrl
(1887-1941)
Reichstagung in Nürnberg 1938 (Der Parteitag Grossdeutschland)
No.: 855Auction price: 900 CZK (38 €)
Current price: 900 CZK (38 €)