• Jiří Šalamoun

    No.: 24

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:23

    chromolitografie, 1976, 59,5 x 41,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 76, autorský tisk, originál chromolitografie, tisk T. Svoboda, ČFVU, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in…

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Cyril Bouda

    Šaman

    No.: 25

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:24

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Cyril Bouda

    Dirigent s orchestrem

    No.: 26

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:25

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Čtenář nad přístavem

    No.: 27

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:26

  • Cyril Bouda

    Muž na skále

    No.: 28

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:27

  • Josef Liesler

    Socha na Karlově mostě

    No.: 29

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:28

    litografie, 1956, 35,5 x 24,7 cm, sign. PD Liesler 1956, zažloutlý, lehce zašpiněný a při okrajích zvlněný , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the grou…

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek II (Halda II)

    No.: 30

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:29

    litografie, 1981, 41 x 25,5 cm, sign. PD F. Gross, autorský tisk, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    No.: 31

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:30

    lithography, 1981, 41 x 25,5 cm, signed lower/right F. Gross, artist's proof, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v interiéru

    No.: 32

    Auction price: 3.700 CZK (148 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:31

    litografie, 1980, 28 x 20 cm, sign. PD F. Gross, autorský tisk, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Current price: 3.700 CZK (148 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Malíř

    No.: 33

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:32

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • Wan -Sün

    Půvabná orchidej

    No.: 52

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:02

    tuš, barvy na papíru, 1987, 34 x 44 cm, sign. maloval Wan Sün, 2 pečetě: 1) namaloval s běžnou rutinou 2) nadepsal a namaloval Wang Sün, nápis: Půvabná orchidej, v levém spodním rohu žlutá skvrnka,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Dvořan a gejša pod třešní (Triptych)

    No.: 7

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:04

    3x japonský dřevoryt, 35 x 78,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Lin Ťin-šeng

    Skupina bambusových stvolů

    No.: 45

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:06

    tuš, papír, 80. léta 20. století, 94,5 x 43 cm, 5 pečetí, svitek s hedvábnou paspartou, nápis: Zelené peříčko se třepetá ve vzduchu a odletí daleko, namalovánov Pekingu, dřevo u svitku poškozeno,

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Ťien-san

    Bambusové houští - Lehký větřík vane nad řekou Siang

    No.: 50

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:08

    tuš na papíru, nepodlepeno, znak ťia-sü: 1994, 53 x 99 cm, 2 pečeťě, papír několikrát přeložen a při okrajích pomuchlán,

  • Fang Tching

    Krabi

    No.: 48

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:10

    tuš, barvy na papíru, nepodlepeno, 6.8.90, 35,8 x 24,4 cm, 2 pečetě: horní - pečetní styl želví krunýře, nečitelná; dolní - pečetní styl Fang Tching, nápis: Fou-pching (žabinec?). Autor Fan Tching (20.st.) je šantungský malíř žijící v Ťi-nanu. Jeho poloha exprese tíhne více k hravosti, k hyperbolick…

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Pták

    No.: 13

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:14

    barevný dřevořez, 1952, 21 x 13,5 cm, značeno razítkem dílny, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Ptáček

    No.: 12

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:16

    barevný dřevořez, 1952, 17 x 15,5 cm, značeno razítkem dílny, na rámu drobné oděrky,

  • Liang Pchej-ping

    Kaligrafický nápis básně Li Poa a Wnag Si-č´a

    No.: 43

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:18

    tuš na skládaném vějíři, zdobeno zlatem, kolem 1979, rám,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Japonská společnost

    No.: 5

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:20

    kombinovaná technika, 22 x 21,5 cm, papírová pasparta, poškozeno,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Námořní bitva

    No.: 4

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:22

    japonský dřevoryt, 35,5 x 70 cm, značeno LD, papír na dvou místech přeložen a podlepen, po okrajích místy lehce natržen,

  • Jang Jao

    Bambus

    No.: 49

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:24

    tuš, papír, 1990, 68,5 x 45 cm, sign. Jang Jao, 1 pečeť, nápis: Naslouchám drobnému dešti jako jakýmsi klasům, datováno 7. 8. 1990 odpoledne v Šantungském Uměleckoprůmyslovém institutu, při pravém okraji nepatrně natržený podlepový papír,

  • Goyo Hashiguchi

    (1880-1921)

    Žena v letním kimonu

    No.: 42

    Auction price: 11.000 CZK (440 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:26

    japonský dřevoryt, 43,5 x 27,5 cm, značeno razítkem , rám,

    Current price: 11.000 CZK (440 €)

  • C´Jü

    Kvetoucí růže

    No.: 46

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:28

    tuš, papír, podlepeno, 1985, 46 x 31 cm, popsáno PN: C´Jü v Ta-pchu 1985, 1. pečeť, nápis: Kvete zeleně až temnou červení po čtyři období, utržený levý horní roh,

  • Slovenská Republika 1939 - 1945

    Přehled rostlin - ilustrované vydání (Pen - cchao)

    No.: 54

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:30

    čínská bibliofilie, 3 sešity, tištěno koncem 18. století, deskotisk - dřevořez, zkrácené vydání velkého Pen-cchao z dynastie Sung, zažloutlý papír, obálky svazků mírně poškozené,

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

    Dějiny dynastií Suli a Tchang - Ilustrované vydání

    No.: 53

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:32

    čínská bibliofilie, dílny v Čchan-čou. 1696, deskotisk - dřevořez,

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Výprask

    No.: 25

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:34

    dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Dvě gejši

    No.: 34

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:36

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Čištění meče

    No.: 32

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:38

    japonský dřevoryt, 36,3 x 26,4 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, zažloutlý papír se skvrnkami,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Kabuki

    No.: 31

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:40

    japonský dřevoryt, 37,2 x 26,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, na papíru několik skvrnek,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Noční hlídač

    No.: 30

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:42

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený a místy zašpiněný papír,