Josef Kos
Na samotě
No.: 1364Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:42
litografie, 25,5 x 18 cm, sign. PD, rám, č. 25/200, zezadu věnování: OKRESNÍ VÝBOR SOCIALISTICKÉ AKADEMIE ČSSR V JIHLAVĚ UDĚLUJE pplk. Vladimíru Královi u příležitosti 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou uznání za činnost při šířeni politických, kulturních a vědeckých znalostí, P…
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Josef Kos
Luční krajina
No.: 277081Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:07
litografie, 26,5 x 29,5 cm, sign. PD J. Kos, rám, č. 34/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids