Josef Wenig

(1885-1939)

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Enšpígl

    No.: 640

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 08:43

    tužka, akvarel, papír, 40,7 x 25,5 cm, PD monogr. W., rám,

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Prind Eugenius Franciscus Savoyensis

    No.: 388

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 10. 2017 15:27

    tuš, pero, papír, 44 x 32 cm, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám poškozen

    Current price: 3.100 CZK (124 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Wedding notice

    No.: 531

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2017 13:20

    2x ink, paper, 23,5 x 11,5 ; 10 x 14,5 cm, drafts on invitations (invitations enclosed), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Tři secesní dámy

    No.: 241175

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2020 16:06

    tuš, akvarel, papír, 1938, 20 x 28 cm, monogr. PD JW 1938, rám

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids