Karel Vik

  • Karel Vik

    No.: 345

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:31

    dřevoryt, 1923, 43 x 54,5 cm, sign. PD Vík, značeno LD v desce VIK 23, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Karel Vik

    Vlastní podobizna

    No.: 267926

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2022 18:52

    akvatinta, 15,5 x 12 cm, sign. PD Vik, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids