Jaroslav Vodrážka

(1894-1984)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Amsterodamské tulipány (PF 1962)

    No.: 44

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 11:28

    dřevoryt, 1961, 13,8 x 7,3 cm, sign. PD J. Vodrážka, papír uprostřed přeložen jako přání, na pravé straně grafika, nalevo text: P. F. 1962 ing. Otakar a Zdenka Hradečných, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pražský hrad

    No.: 1413

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 18:20

    lept, 16,5 x 20,8 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, č. 93/150, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Orba

    No.: 1368

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 17:35

    dřevoryt, 25,4 x 30,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    No.: 364

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 10. 2017 15:03

    lept, 32,5 x 24 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, při okrajích pokrčený papír, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    No.: 1487

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 19:53

    litografie, 21,8 x 15,3 cm, sign. PD Vodrážka, zažloutlý, pokrčený papír, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 301 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Hrad na hoře

    No.: 242606

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2020 18:32

    litografie, 12,2 x 8,8 cm, sign. PD J. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Havíř 1460

    No.: 223365

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2019 18:40

    litografie, 1949, 31,5 x 17 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Květina ve váze

    No.: 226834

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2019 19:16

    dřevoryt, 16,5 x 10,3 cm, sign. DU J. Vodrážka, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dívka s květy

    No.: 226666

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 10. 2019 14:15

    tužka, papír, 27,6 x 22,2 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Rolník s voly

    No.: 237366

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2019 18:59

    dřevoryt, 25,5 x 30,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Chřipka (Ex libris Otakar Hradečný)

    No.: 223934

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 20:24

    zinkografie, 1942, 11 x 8,3 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Don Quijote (Ex libris Jan A.Váňa)

    No.: 218135

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 21:16

    lept, 12 x 16 cm, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Rytíř (Ex libris Jan A. Váňa)

    No.: 218133

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 21:12

    Current price: 200 CZK (8 €)