Vasil Stanko

  • Vasil Stanko

    Portrét ženy

    No.: 589

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:16

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 30,5 x 24 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Vasil Stanko

    Z cyklu Labyrinty

    No.: 588

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:15

    bromostříbrná fotografie, 1985/2014, 24 x 18 (15 x 15) cm, sign. na zadní straně Stanko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Vasil Stanko

    Pregnant woman

    No.: 529

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 02. 2019 15:00

    barevná photography , 99,5 x 99,5 cm, signed lower/left V. Stanko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Vasil Stanko

    Theater

    No.: 528

    photography , 99,5 x 99,5 cm, signed lower/right V. Stanko, Balbínova street,post office car, pic taken from their flat in 1952, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

  • Vasil Stanko

    Z cyklu Dvojice

    No.: 1129

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 07:15

    bromostříbrná fotografie, 1985, 40,3 x 29,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Vasil Stanko

    Spolehanie sa jeden na druhého

    No.: 239941

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 12. 2019 15:37

    bromostříbrná fotografie, 26,6 x 27,2 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, z cyklu Spoločná domácnosť, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 1.099 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Vasil Stanko

    No.: 239940

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 12. 2019 15:33

    bromostříbrná fotografie, 1996, 28,5 x 20 cm, sign. na zadní straně Stanko 1996, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 999 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Vasil Stanko

    No.: 236931

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 19:15

    bromostříbrná fotografie, 1985/2014, 15,5 x 15,5 cm, sign. na zadní straně Stanko 1985, 15/5 do 2014, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 9

    No.: 236910

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 18:54

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45,5 x 45,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 22

    No.: 236909

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 18:53

    bromostříbrná fotografie, 1992, 44,5 x 44,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

  • Vasil Stanko

    Hlava 18

    No.: 236908

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 18:52

    bromostříbrná fotografie, 1991, 44 x 44,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD VasilStanko 1991, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

  • Vasil Stanko

    Title 15

    No.: 236476

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 09. 2019 15:50

    The gelatin silver process photography, 1992, 44,5 x 44,5 (60 x 50,5) cm, signed lower/right Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague