Jarmila Lorencová
Noční krajina
No.: 37Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 10. 2022 19:14
akvarel, pastel, papír, 29 x 28,5 cm, sign. PD Jarmila Lorencová, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
Jarmila Lorencová
Rákosí
No.: 32Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 10. 2022 19:04
akvarel, pastel, běloba, papír, 1993, 9,5 x 13,8 cm, sign. PD J Lorencová 93, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Jarmila Lorencová
Podzimní krajina
No.: 9Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 10. 2022 18:18
pastel, tempera, akvarel, papír, 1992, 15,8 x 26 cm, sign. PD JLorencová 92, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Jarmila Lorencová
Fialová kytice
No.: 281219Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:44
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jarmila Lorencová
Letní květiny ve váze
No.: 281218Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:42
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)