Mikuláš Cacara

(1968)

  • Mikuláš Cacara

    (1968)

    Žena za pultem (Nymburk)

    No.: 15

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 16:17

    tuš, papír, 60, 5 x 78, 8 cm, rám, narozen v Praze, žije v Podlesí u Příbrami a pracuje v příbramském atelieru. Studoval 1964–68 SOŠV v Praze a 1971–76 AVU v Praze (prof. Smetana) Zastoupen v: Národní galerie Praha, Památník Terezín, Museum Majdanek (Polsko), Yad Vashem Jeruzalém (Israel) Galerie Ch…

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Mikuláš Cacara

    (1968)

    Neznámý pohled na plynoucí čas

    No.: 14

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 16:13

    olej, plátno, 72, 5 x 94, 6 cm, narozen v Praze, žije v Podlesí u Příbrami a pracuje v příbramském atelieru. Studoval 1964–68 SOŠV v Praze a 1971–76 AVU v Praze (prof. Smetana) Zastoupen v: Národní galerie Praha, Památník Terezín, Museum Majdanek (Polsko), Yad Vashem Jeruzalém (Israel) Galerie Cheb,…

    Current price: 8.000 CZK (320 €)