Mikuláš Cacara

(1968)

  • Mikuláš Cacara

    (1968)

    Žena za pultem (Nymburk)

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:17

    tuš, papír, 60, 5 x 78, 8 cm, rám, narozen v Praze, žije v Podlesí u Příbrami a pracuje v příbramském atelieru. Studoval 1964–68 SOŠV v Praze a 1971–76 AVU v Praze (prof. Smetana) Zastoupen v: Národní galerie Praha, Památník Terezín, Museum Majdanek (Polsko), Yad Vashem Jeruzalém (Israel) Galerie Ch…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)

  • Mikuláš Cacara

    (1968)

    Neznámý pohled na plynoucí čas

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:13

    olej, plátno, 72, 5 x 94, 6 cm, narozen v Praze, žije v Podlesí u Příbrami a pracuje v příbramském atelieru. Studoval 1964–68 SOŠV v Praze a 1971–76 AVU v Praze (prof. Smetana) Zastoupen v: Národní galerie Praha, Památník Terezín, Museum Majdanek (Polsko), Yad Vashem Jeruzalém (Israel) Galerie Cheb,…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)