Petr Fiala

(1969)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Slon

    No.: 280390

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:34

    litografie, 2009, 24,5 x 17 cm, sign. PD Fiala 2009, a.t., Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)