Josef Sahula
Podzimní městečko
No.: 574Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:25
litografie, 1994, 11,9 x 18,9 cm, sign. PD Josef Sahula, č. 80/180, papír mimo grafiku přeložen s vepsaným věnováním po pravé straně: P.F. 1994 Josef Sahula, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids