Josef Sahula

  • Josef Sahula

    Podzimní městečko

    No.: 574

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:25

    litografie, 1994, 11,9 x 18,9 cm, sign. PD Josef Sahula, č. 80/180, papír mimo grafiku přeložen s vepsaným věnováním po pravé straně: P.F. 1994 Josef Sahula, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids