Oldřich Koníček
Květinářka
No.: 46Auction price: 20.000 CZK (834 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:45
olej, plátno, 85 x 59 cm, rám
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Květinářka
olej, plátno, 85 x 59 cm, rám