Různí autoři (Tondl, Silovský, Kovář, Kabát)
Hollar
No.: 85Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:24
18x litografie, 8,5 x 7 / 9,7 x 14,5 cm, 17x signováno, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids