Adolf Born
(1930-1990)
Ex libris František Nový
No.: 5Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:34
litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A. Born, č. 22/180
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids