Jiří Mádlo

  • Jiří Mádlo

    Kříž

    No.: 1482

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 20:15

    litografie, 18 x 10,5 cm, sign. PD J. Mádlo, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jiří Mádlo

    A Bridge

    No.: 551

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2017 15:00

    linocut, 17,7 x 20,5 cm, signed RD J. Mádlo, framed, 109/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jiří Mádlo

    Ski Resort

    No.: 550

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2017 14:55

    linocut, 12,1 x 19,3 cm, signed RD J. Mádlo, framed, 116/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Jiří Mádlo

    Pohled na Karlův most

    No.: 309

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2016 19:10

    litografie, 1982, 22 x 33 cm, sign. PD J. Mádl 1982, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Jiří Mádlo

    Praha od Rudolfina

    No.: 237836

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:00

    litografie, 1990, 15,5 x 12,7 cm, sign. PD J. Mádlo 90, pasparta, 61/180, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids