Antonín Procházka
(1882-1945)
František Halas, Jiří Mahen: Antonínu Procházkovi
No.: 227Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 19,5 x 14,5 cm, 1x suchá jehla A. Procházka, vyd. Skupina prostějovských knihomilů, Prostějov, 1938, ex: 64/80, šitý blok volně v obálce, 30s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr…
Current price: 800 CZK (34 €)
Antonín Procházka
(1882-1945)
Píseň písní
No.: 324Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, 16 celostr. kreseb světlotiskem Ant. Procházka, přeložil a doslovem opatřil dr. J. Hirsch, úprava a podpis v tiráži F. J. Müller, 6 sv. edice Lis knihomilův, vydal F. J. Müller, Praha 1935, pův. brož, ex. 268/300, nestr. (42), holandský papír Pannekoek, velmi dobrý stav, na deskách drob…
Current price: 300 CZK (13 €)
Antonín Procházka
(1882-1945)
Ležící akt
No.: 278390Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:14
litografie, 12,8 x 25,2 cm, značeno v kameni PD Ant. Procházka, ve spodní části papíru pod tiskem se nachází čtyři zažloutlé flíčky, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Antonín Procházka
(1882-1945)
Muzikanti
No.: 259921Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:16
suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)