Jindřich Čech

  • Jindřich Čech

    Druhá cesta námořníka Sindibáda

    No.: 48

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 11:47

    filmový plakát, 1970, 40 x 28,5 cm, značeno PD v tisku Jindřich Čech, český film, režie: Karel Zeman, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids