-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Konvolut drobných grafik (PF, Ex libris,...)
No.: 562Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:53
7x grafický list, sign. vše, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Konvalinky
No.: 24Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:23
dřevoryt, 1977, 21 x 15,5 cm, sign. DU V Komárek 77, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
No.: 19Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:21
dry needle, 1980, 22,5 x 14,5 cm, signed lower/middle V. Komárek, pasparta, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Akt
No.: 22Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:21
dry needle, 14,5 x 10 cm, sign. lower/middle V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ptáci
No.: 17Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:16
dry needle, 1980, 22,5 x 11,5 cm, signed lower/middle V. Komárek, pasparta, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Okno
No.: 15Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:14
tužka, papír, 21 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Maska
No.: 14Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:13
dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 106/200, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
No.: 2Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:01
litografie, 16 x 8,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 159/200, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Still life with book and cup
No.: 67Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 15:00
oil, hard rock, 39,5 x 60 cm, signed lower/middle V. Komárek, framed , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 60 000 - 80 000 Kč CZK
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Violin, Lamp, Prague Castle
No.: 435Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00
3 x etching, 11,5 x 7,2; 11 x 7,5; 12,5 x 10 cm, signed V. Komárek, no. 14/50; 10/100, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**1 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrdličky (PF 1983)
No.: 654Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:45
litografie, sign. PD V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce
No.: 653Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:44
litografie, 12 x 6 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce za hlavou (PF)
No.: 652Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:43
litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
P.F. 1983 Dr. Ivan Hrdina
No.: 332Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:38
dřevořez, 1982, 9,2 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 3/200, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1982 Dr Ivan Hrdina
No.: 335Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:37
dřevořez, 1981, 9,1 x 8,2 cm, sign. PD VKomárek, 7/200, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1995 Ludmila Bočková
No.: 362Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:36
dřevoryt, 1994, 10, x 20 cm, sign DU V.Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Pamětní list k narozeninám Vladimíra Komárka
No.: 256Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, k sedmdesátým narozeninám Vladimíra Komárka vydal s jeho suchou jehlou v počtu sedmdesáti číslovaných výtisků Ivan Hrdina, č. 39/70, formát A4, grafika signována, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
K.H. Mácha: Máj
No.: 184Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 7x signovanými suchými jehlami, obálka reliéfní tisk V. Komárek, úprava L. Rusek, suché jehly vytiskl J. Mauler, vyd. PNP a Spolek českých bibliofilů, Praha 1981, ex. 170 , ruční velkolosinský papír, volné listy v pův. obálce, ochr. pouzdro, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovn…
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Pears
No.: 175Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00
woodcut, 21,5 x 15 cm, sign. lower/right V. Komárek, no. 13/55, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ptáci s pohárkem
No.: 280289Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:30
dřevoryt, 15,5 x 31,5 cm, sign. DU V. Komárek, rám, v dolní pravé části papíru mimo tisk skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrozny
No.: 280288Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:28
dřevoryt, 21 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
No.: 277672Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:08
suchá jehla, 1973, 34,5 x 49 cm, sign. DU V. Komárek 73, č. 46/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Srdce
No.: 277671Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:06
suchá jehla, 42 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, č. 23/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Harfista
No.: 277670Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:04
suchá jehla, 1976, 32 x 43 cm, sign. DU V. Komárek 76, č. 32/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
No.: 262312Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:26
dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, levý dolní roh papíru přeložen - zasahuje do kousku grafiky, pravý horní a dolní roh lehce pokrčen (mimo grafiku), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Loďka
No.: 279378Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:30
suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě vázy a tři hrušky
No.: 279373Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:20
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 13/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě vázy se zrcadlem
No.: 279370Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:16
dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Kostlivec a rytíř
No.: 280231Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:19
suchá jehla, 11,6 x 7,3 cm, sign. PD V. Komárek , č. 23/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Telefon
No.: 279372Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 16:44
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 5/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids