-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Pamětní list k narozeninám Vladimíra Komárka
No.: 256Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, k sedmdesátým narozeninám Vladimíra Komárka vydal s jeho suchou jehlou v počtu sedmdesáti číslovaných výtisků Ivan Hrdina, č. 39/70, formát A4, grafika signována, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
K.H. Mácha: Máj
No.: 184Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 7x signovanými suchými jehlami, obálka reliéfní tisk V. Komárek, úprava L. Rusek, suché jehly vytiskl J. Mauler, vyd. PNP a Spolek českých bibliofilů, Praha 1981, ex. 170 , ruční velkolosinský papír, volné listy v pův. obálce, ochr. pouzdro, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovn…
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Pears
No.: 175Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00
woodcut, 21,5 x 15 cm, sign. lower/right V. Komárek, no. 13/55, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ptáci s pohárkem
No.: 280289Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:30
dřevoryt, 15,5 x 31,5 cm, sign. DU V. Komárek, rám, v dolní pravé části papíru mimo tisk skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrozny
No.: 280288Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:28
dřevoryt, 21 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
No.: 277672Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:08
suchá jehla, 1973, 34,5 x 49 cm, sign. DU V. Komárek 73, č. 46/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Srdce
No.: 277671Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:06
suchá jehla, 42 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, č. 23/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Harfista
No.: 277670Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:04
suchá jehla, 1976, 32 x 43 cm, sign. DU V. Komárek 76, č. 32/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
No.: 262312Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:26
dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, levý dolní roh papíru přeložen - zasahuje do kousku grafiky, pravý horní a dolní roh lehce pokrčen (mimo grafiku), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Loďka
No.: 279378Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:30
suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě vázy a tři hrušky
No.: 279373Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:20
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 13/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě vázy se zrcadlem
No.: 279370Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:16
dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Kostlivec a rytíř
No.: 280231Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:19
suchá jehla, 11,6 x 7,3 cm, sign. PD V. Komárek , č. 23/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Telefon
No.: 279372Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 16:44
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 5/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Čepice
No.: 269978Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:04
dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dva poháry se zvonky
No.: 254618Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2023 15:16
suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 42/50, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids