auction history

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    No.: 706

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:12

    akvarel, papír, 1940, 48 x 60 cm, sign. LD B. Ullrych 40, papír mírně zažloutlý, ,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Dívka na břehu jezera

    No.: 705

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:11

    olej, papír, 1940, 40 x 50,3 cm, sign. PD Ullrych 1940, ,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Karel Molnár?

    Kuřácké zátiší

    No.: 699

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:05

    olej, karton, 17,2 x 24,6 cm, na zadní straně popsáno: Molnár školní práce, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Přízrak krajiny

    No.: 687

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 00:53

    tempera, běloba, tuš, papír, 39,9 x 28,3 cm, jemně odřený papír v rozích, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    No.: 683

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 00:49

    barevná fotografie, 1974, 60,5 x 50 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu, vystaveno na Folosalonu Vítkovice, mírně pokrčený a při levém okraji natržený papír (1cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jana Míčková

    Cesta v krajině

    No.: 672

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 00:38

    tempera, papír, 1960, 79,5 x 59,3 cm, sign. PD Jana 60, v papíře na třech místech dírka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Lubomír Štefka

    Západ slunce na pobřeží

    No.: 671

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 00:37

    akvarel, běloba, tuš, papír, 1981, 38 x 56,5 cm, sign. PD L. Štefka 81, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt u jezírka

    No.: 668

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 00:34

    olej, papír, 44 x 60 cm, ,

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Usurpátor

    No.: 667

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 00:33

    pastel, velur, 30 x 46 cm, sign. LD Kurovský, při levém okraji mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Kismet - nezvratný osud

    No.: 666

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 00:32

    pastel, velur, 32 x 44,3 cm, sign. PD Kurovský, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Dagmar Černá

    Děvčica v kroji

    No.: 653

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 00:19

    akvarel, tuš, tužka, papír, 42,8 x 30,2 cm, sign. PD Dagmar Černá, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. K. Svolinský at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Opalování na Petříně

    No.: 651

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 00:17

    olej, papír, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych, nepatrně ohnuté rohy, ,

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Plochá dráha

    No.: 649

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 00:15

    akvarel, papír, 1991, 65,7 x 45,5 cm, sign. PD Jan Rýz 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    No.: 626

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 23:52

    olej, karton, 1932, 14,7 x 20,5 cm, sign. PD B. Ullrych 32, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, ,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Kostelík

    No.: 622

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 23:48

    akvarel, papír, 23,5 x 32 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, disciple of B. Swerts and A. Lhota at the Academy of Fine Artists in Prague

  • František Pulec

    (1913-1999)

    Moře podle Knüpfera

    No.: 589

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 23:15

    olej, deska, 45,5 x 87 cm, sign. PD F. Pulec, rám

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Boulevard

    No.: 583

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 23:09

    fix, akvarel, papír, 16,6 x 23,2 cm, sign. PD Jíra, uprostřed přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vít Ondráček

    Z cyklu Profily

    No.: 570

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 22:56

    tuš, papír, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Vít Ondráček 1998, cliprám, vzadu razítko autora, popsáno, LD prasklé sklo, disciple of Prof. D. Chatrný at the Secondary School of Applied Arts in Brno, member of TT Club in Brno

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Marie Tefrová

    Maska

    No.: 553

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 22:39

    olej, plátno, 1995, 40 x 30 cm, sign. LD Tefrová 95, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, the private study

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Načeradsky

    Muž a žena

    No.: 549

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 22:35

    lavírovaná kresba tuší, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2000, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • James Janíček

    Waiting for Godot II.

    No.: 508

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 15:00

    lept, akvatinta, 1975, 24 x 19 cm, sign. DU Janíček 75, č. 1/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, The USA and at the atelier of prof. Sychra, Pukl and Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Salajka

    No.: 481

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    olej, plátno, 100 x 70 cm, sign. PD Salajka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Fine Arts at The Faculty of Education - Masaryk University in Brno

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Břetislav Janovský

    Dlouhé vlasy

    No.: 480

    kombinovaná technika, papír, 78 x 52 cm, sign. PD B. Janovský, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Eugen Ivanov

    (1966)

    Podzimní sny

    No.: 461

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    akvarel, papír, 2010, 29,5 x 42 cm, sign. PD Ub

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Vodník

    No.: 453

    kvaš, papír, 29,5 x 19 cm, sign. PD J. Kudláček, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Had

    No.: 452

    kvaš, papír, 1971, 41 x 24 cm, sign. LD J. Kudláček 1971, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Podvodní vesnice

    No.: 450

    kvaš, papír, 21 x 51 cm, sign. DU J. Kudláček, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Milenci pod vrbou

    No.: 448

    kvaš, papír, 32 x 24,5 cm, sign. LD J. Kudláček, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Vodník hliníř

    No.: 447

    kvaš, papír, 29,5 x 22,5 cm, sign. LD Kudláček, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ptáček na makovici

    No.: 446

    kvaš, papír, 29 x 20 cm, sign. PD J. Kudláček, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní