auction history

  • Miloslav Jágr

    (1927-1997)

    Labuť

    No.: 230195

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2019 14:00

    lithography, 1984, 20,5 x 25,5 cm, signed lower/right MJágr 1984, no. 24/100, slightly crumpled paper edges, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Zdeňka Burgetová

    Co je na jablku

    No.: 202133

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2019 12:45

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Petrbauer

    Kostlivec a dívka

    No.: 201577

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2019 12:30

    lept, 19,5 x 12,1 cm, sign. PD Petrbauer, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Plakát k výstavě

    No.: 199474

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2019 12:10

    ofset, 42 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jan Konůpek

    Portrét muže

    No.: 199262

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2019 11:55

    litografie, 26 x 24,5 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Václav Kabát

    Divadlo

    No.: 198885

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2019 10:15

    aquarelle, crayon, ink, paper, 30 x 42,3 cm, slightly wrinkled paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. J. Vodrazka, P. Dillinger and V. Pukl

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Novomanželé

    No.: 232737

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 23:56

    lept, 10,3 x 7,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 71/100, , studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Na jedné lodi

    No.: 232736

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 23:54

    lept, 9,7 x 6,7 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 15/50, , studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

    Žena na podušce

    No.: 232732

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 23:46

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. LD,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Dívka se šátkem

    No.: 232731

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 23:44

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. PD ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Camille Flammarion

    No.: 232727

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 23:36

    uhel, papír, 39 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

    No.: 232725

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 23:32

    kámen, v. 13,5 cm, rám, nalepeno na textilu,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

    Cirkus Variete

    No.: 232724

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 23:30

    litografie, 31 x 44 cm, sign. PD, rám, č. 125/500, na papíře drobounké skvrnky, pomuchlaný papír, na rámu oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s rybou

    No.: 232716

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 23:14

    litografie, 1965, 17 x 11 cm, sign. DU B. S. Urban, autor použil jako P.F.1966, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles Unive…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Anděl

    No.: 232714

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 23:10

    litografie, 1976, 19 x 14,5 cm, sign. DU B. S. Urban , autor použil jako P.F. 1977, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, const…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • kolektiv sleváčů Poldovky

    Úryvek z Kiplingovy básně "Když"

    No.: 232697

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 22:36

    ocel, dřevo, přelom 50. a 60. let, 55 x 23 cm, DU na kovovém štítku vyrytý úryvek z Kipligovy básně "Když": Sláb jen ten kdo ztratil v sebe víru a malým ten kdo má malý cíl!,

  • Bohumil Ullrych

    No.: 232696

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 22:34

    olej, plátno, 1938, 19 x 15,4 cm, sign. PD B. Ullrych , papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, ,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 232695

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 22:32

    olej, plátno, 1935, 19,7 x 24 cm, sign. LD B. Ullrych 35, papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, ,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel při měsíčku

    No.: 232694

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 22:30

    olej, karton, 36,5 x 19 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích otřepený karton, ,

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na louce

    No.: 232693

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 22:28

    olej, karton, 21,3 x 35,5 cm, sign. LD B. Ullrych , ,

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři ženy

    No.: 232692

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 22:26

    olej, karton, 21,5 x 35 cm, sign. PD B. Ullrych , ,

    Current price: 2.700 CZK (108 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris MUDr. Ivan Kraus

    No.: 232690

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 22:22

    litografie, 9,5 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, č. 44/60, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Bay

    Adam a Eva (EXL G.P.)

    No.: 231199

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 21:52

    akvatinta, 2008, 16 x 12 cm, sign. PD Bay, č. 63/100, pravý spodní roh ohnutý, nezashuje do tisku,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívka stojící pod vrbou, Ex libris V.Fleissig

    No.: 231144

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 21:44

    linoryt, 10 x13 cm, vzadu popsáno,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt, Ex libris A.Stupal

    No.: 231142

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 21:40

    linoryt, 4 x 5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Dívka se psem, Ex libris ERI

    No.: 231116

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 21:26

    zinkografie, 5,5 x 7 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Dívka s hlavou knihy, Ex libris V a J. Krátkých

    No.: 231113

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 21:22

    zinkografie, 10,5 x 13,5 cm, sign. PD v tisku A. Burka,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Bohyně, Ex Libris Dr. Robert Smetana

    No.: 231111

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 21:18

    litografie, 1944, 8,5 x 5,5 cm, vzadu popsáno Aljo Beran, , studied Architecture at The University of Technology in Brno, the disciple of prof. J. Benda, V. V. Stech and J. Pecirek at The Secondary Arts and Crafts School in Prague, co-founder and chairman of The Group of Olomouc Artists, member of T…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Akt dívky, Ex libris J.R.Bečák

    No.: 231110

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 21:16

    litografie, 1944, 5 x 8 cm, sign. Beran v tisku, vzadu popsáno Aljo Beran 44, , studied Architecture at The University of Technology in Brno, the disciple of prof. J. Benda, V. V. Stech and J. Pecirek at The Secondary Arts and Crafts School in Prague, co-founder and chairman of The Group of Olomouc …

    Current price: 80 CZK (4 €)

    V rybí říši

    No.: 231072

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2019 21:08

    lept, 1967, 11,5 x 22 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 100 CZK (4 €)