auction history

  • Oldřich Kulhánek

    Report No. 3

    No.: 60

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 15:59

    etching, 1970, 39,7 x 24,6 cm, signed right/lower Oldřich Kulhánek 1970, 26/45, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Eva

    No.: 42

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 15:41

    acrylic, terry cloth, canvas, po roce 2000, 70 x 80 cm, the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Petr Ptáček

    Oilzum can, Sinclair can

    No.: 60

    Auction price: 1.650 CZK (66 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:59

    Current price: 1.650 CZK (66 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Petr Ptáček

    Skyway motor oil can, Airway motor oil can

    No.: 59

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:58

  • Petr Ptáček

    Comet

    No.: 45

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:44

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Petr Ptáček

    DC - 2 nad Alpami

    No.: 37

    Auction price: 12.500 CZK (500 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:36

    acrylic on canvas , 2012, 30 x 40 cm, signed lower/right Petr Ptáček 2012

    Current price: 12.500 CZK (500 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Petr Ptáček

    Good Year

    No.: 33

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:32

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kováčik

    Pinocchio

    No.: 32

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:31

    etching, 2010, 12 x 9,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2010, author´s print

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Petr Ptáček

    de Havilland Comet

    No.: 25

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:24

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Ptáček

    Tatra 603

    No.: 22

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:21

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Petr Ptáček

    ČSA taxi

    No.: 21

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:20

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Barevné skvrny

    No.: 848

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:56

    litografie, 1982, 65,3 x 49,5 cm, sign. PD Kadrnožka 82, č. 3/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Kamila Ženatá

    Pohled na hřebčín

    No.: 847

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:55

    akvatinta, 7,2 x 6,8 cm, sign. PD Kam. Ženatá, autorský tisk, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Kamila Ženatá

    Parkur

    No.: 846

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:54

    akvatinta, 1981, 37,7 x 46,3 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, při okrajích roztržený papír - zasahuje do tisku, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Kamila Ženatá

    Dvůr

    No.: 845

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:53

    akvatinta, 1981, 9,4 x 13,4 cm, sign. PD K. Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Kamila Ženatá

    Generalis

    No.: 844

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:52

    akvatinta, 24,9 x 36 cm, sign. PD Kam. Ženatá, autorský tisk, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamila Ženatá

    Kůň na kolotoči

    No.: 843

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:51

    akvatinta, 1981, 37,6 x 49,7 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 1981, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak

  • Kamila Ženatá

    Ve stáji

    No.: 842

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:50

    akvatinta, 1981, 22,2 x 31,5 cm, sign. PD Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Denisa Čermáková

    No.: 841

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:49

    linoryt, 90 x 68,5 cm, sign. PD Denisa Čermáková, č. 4/4, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    No.: 840

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:48

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    No.: 839

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:47

    linoryt, 92 x 67 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    No.: 838

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:46

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Létající pes

    No.: 837

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:45

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    No.: 836

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:44

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    No.: 835

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:43

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Holubice

    No.: 834

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:42

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Vojtěch Teicher

    Sedící akt

    No.: 833

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:41

    linoryt, 2006, 75 x 50 cm, sign. PD Vojtěch Teicher 06, č. 5/7, zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Pavlína Bartušková

    Sedící

    No.: 832

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:40

    linoryt, 67,7 x 52,4 cm, sign. PD Bartušková Pavlína, č. 2/8, při okraji poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Šašek

    No.: 831

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:39

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Ležící akt

    No.: 830

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 13:38

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)