auction history

  • Jan Hulínský

    (1889-1957)

    No.: 187

    Auction price: 2.400 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:06

    olej, plátno, 78 x 98 cm, sign. PD Hulínský, rám

    Current price: 2.400 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Bohuš Jágr

    (1907-1996)

    Rudické propadání

    No.: 183

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:02

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Bohuš Jágr

    (1907-1996)

    Hřebenáč

    No.: 182

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:01

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Bohuš Jágr

    (1907-1996)

    Krasové údolí

    No.: 181

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:00

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Bohuš Jágr

    (1907-1996)

    Jáchymka na Býčí skále

    No.: 180

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:59

    dřevoryt, 1957, 42 x 33 cm, sign. PD Bohuš Jágr 57, rám, č. 5/30

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Bohuš Jágr

    (1907-1996)

    Macocha

    No.: 179

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:58

    dřevoryt, 1958, 26 x 23 cm, sign. PD Bohuš Jágr 58, rám, č. 17/30

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Večer na potoce

    No.: 178

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:57

    dřevoryt, 39 x 33 cm, sign. PD, rám

    Current price: 260 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Bernard Daníček

    Podzimní krajina

    No.: 177

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:56

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    No.: 175

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:54

    olej, lepenka, 31 x 41 cm, sign. PD, rám

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Lomnický štít

    No.: 174

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:53

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Prašná brána

    No.: 173

    Auction price: 640 CZK (27 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:52

    lept, akvatinta, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 740 CZK (31 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Jaroslava Kupková

    Slez

    No.: 172

    Auction price: 960 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:51

    Current price: 1.180 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Rozhraní Čech a Moravy

    No.: 157

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    akvarel, lepenka, 1931, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, disciple of B. Swerts and A. Lhota at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Svratouch - Svratka

    No.: 159

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:50

    akvarel, lepenka, 1930, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, disciple of B. Swerts and A. Lhota at the Academy of Fine Artists in Prague

  • Alois Janeček Pardubský

    (1894-1974)

    Město Přibyslav

    No.: 168

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:47

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Cikánka

    No.: 158

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:46

    akvarel, lepenka, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, disciple of B. Swerts and A. Lhota at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

    Cesta v Borkách

    No.: 165

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:44

    olej, plátno, 95 x 100 cm, sign. PD, rám

    Current price: 2.100 CZK (88 €)

  • Antonín Waldhauser

    (1835-1913)

    Zbýšov (u Čáslavy)

    No.: 163

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:42

    akvarel, tužka, papír, 1870, 9,5 x 15 cm, rám, vzadu razítko z pozůstalotsti Antonína Waldhausra

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

  • Vavřina

    Sečská přehrada

    No.: 162

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:41

    olej, plátno, 74 x 95,5 cm, sign. PD Vavřina, rám

    Current price: 3.300 CZK (138 €)

  • Zdeněk Rykr

    (1900-1940)

    Labská krajina

    No.: 161

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:40

    olej, plátno, 58 x 79 cm, sign. vzadu Zdeněk Rykr, rám

    Current price: 75.000 CZK (3.125 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Splav u Podměstského rybníka

    No.: 160

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:39

    pastel, papír, 53 x 66,5 cm, sign. PD, rám

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

    Mlhy

    No.: 150

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:35

    Current price: 3.700 CZK (155 €)

  • Václav Jícha

    (1875-1950)

    Vítr v horách

    No.: 156

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Popradské pleso

    No.: 155

    Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:34

    olej, plátno, 1928, 180 x 150 cm, sign. PD Karel Schadt 1928, rám, the disciple of prof. A. Kalvoda

    Current price: 26.000 CZK (1.084 €)

  • Plháček

    Starý dům

    No.: 153

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:32

    olej, plátno, 67 x 79 cm, sign. PD Plháček 1922, rám

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Otakar Hůrka

    (1889-1966)

    Lesík

    No.: 152

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:31

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • Josef Olexa

    (1901-1983)

    Špýchar ve Vrábí

    No.: 148

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:30

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

  • Eugen Hodak

    Návrat z vinice

    No.: 136

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    olej, plátno, 1870, 125 x 98 cm, sign. PD Eugen Hodak, rám

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

  • Josef Olexa

    (1901-1983)

    Špýchar ve Staré Boleslavi

    No.: 147

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:26

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

    No.: 132

    Current price: 7.000 CZK (292 €)