auction history

    No.: 974

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 04:40

    olej, karton, 49,5 x 70 cm, sign. LD, rám

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

    U statku

    No.: 973

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 04:39

    olej, lepenka, 40 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, prasklé sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Zuzana Mináčová

    Jana Březinová

    No.: 951

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 04:17

    fotografie, 1969, 23,6 x 17,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Zuzana Mináčová

    Zuzka Kocúriková

    No.: 950

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 04:16

    fotografie, 1969, 17,3 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Jan Mikule

    (1873-1934)

    Žena v kroji

    No.: 949

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 04:15

    olej, plátno, 38 x 23 cm, sign. LD J. Mikule, při okrajích lehce poškozeno,

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Oldřich Malina

    The Day before

    No.: 932

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 03:58

    bromostříbrná fotografie, 60.-70. léta, 40,5 x 27,3 cm, sign. PD Malina, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Senoseč

    No.: 929

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 03:55

    lept, 23,3 x 35,2 cm, sign. PD Ant. Majer, PD značeno v desce A.M., lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Ostrov

    No.: 917

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 03:43

    litografie, 1990, 21,8 x 28,7 cm, sign. DU Lisler 90, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Naděžda Kotrčová

    Mezipřistání X.

    No.: 879

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 03:05

    olej, sololit, 2008, 40 x 40 cm, sign. PD N. Kotrčová 08, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jiří Končel?

    Letní podvečer

    No.: 871

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 02:57

    olej, sololit, 60,5 x 39,5 cm, sign. PD Končel, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Bárka

    No.: 869

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 02:55

    suchá jehla, 1977, 12 x 18,7 cm, sign. DU VKomárek 77, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Tamara Kolenčíková

    Malý solitér

    No.: 866

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 02:52

    serigrafie, 1988, 18 x 15 cm, sign. PD T. Kolenčíková, autorský tisk, , the disciple of prof. R. Filla at The Secondary School of Applied Arts in Bratislava and V. Cigler at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Eva Kmentová

    (1928-1980)

    Tmavá skvrna

    No.: 853

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 02:39

    tisk, 1981, 11,1 x 8,5 cm, Kmentovi - Zoubkovi, pasparta, PF 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Wagner, member of The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Herbert Kisza

    Ze života stromů

    No.: 848

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 02:34

    soutisk pěti leptů, 1988, 31,5 x 23,2 cm, sign. DU H. Kisza 88, 49/62, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Zemina and Fisarek

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Den a noc

    No.: 800

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:46

    litografie, 1981, 35,5 x 52,5 cm, sign. DU Stanislav Holý 81, 18/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Oldřich Holíček

    (1921-1993)

    Mateřství

    No.: 797

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:43

    tempera, kombinovaná technika, papír, 16,5 x 19,5 cm, sign. PD OH, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Holíček

    (1921-1993)

    No.: 796

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:42

    kombinovaná technika, papír, 11 x 16 cm, monogr. PD OH, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Oldřich Holíček

    (1921-1993)

    Setkání

    No.: 795

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:41

    olej, sololit, 60. léta 20. století, 26,8 x 46,8 cm, monogr. PD a na zadní straně OH, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Oldřich Holíček

    (1921-1993)

    Dětské hřiště

    No.: 794

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:40

    olej, sololit, 1964, 29,2 x 39,5 cm, monogr. PD OH, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Hísek

    Pláč III

    No.: 788

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:34

    mezzotinta, 2006, 12,7 x 8,7 cm, sign. PD Jan Hísek 2006, č. 94/100

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pionýr

    No.: 785

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:31

    akvarel, pastel, tuš, uhel, papír, 38 x 31,5 cm, sign. LD VHejna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Růst z něčeho

    No.: 784

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:30

    akvarel, tužka, papír, 63 x 45 cm, sign. PD VHejna, přeložený a mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar …

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Člověk a jeho svět

    No.: 776

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:22

    fotografie, 1953, 29 x 21,5 cm, vzadu razítko autora, drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Motocyklový závodník

    No.: 775

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:21

    fotografie, 1960, 29,4 x 22,5 cm, vzadu razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Pákistán

    No.: 774

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:20

    fotografie, 1967, 30,7 x 23,7 cm, vzadu razítko autora, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Pákistánské děvče

    No.: 773

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:19

    fotografie, 1967, 30,6 x 24 cm, vzadu razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Pákistán

    No.: 772

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:18

    fotografie, 1967, 30,3 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Portét hory (Ariana, Afghánistán)

    No.: 771

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:17

    fotografie, 1965, 29 x 21,5 cm, vzadu razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Karel Gratias

    Portrét ženy

    No.: 757

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 01:03

    bromostříbrná fotografie, 70.-80. léta, 39,8 x 30,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Přijel cirkus

    No.: 745

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 00:51

    litografie, 32,2 x 44,2 cm, sign. PD V. Fiala, č. 473/500, LD značeno na kameni vf, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and ch…

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID2*** History of bids