• Petr Helbich

    Zahrada

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 15:00

    bromostříbrná fotografie, 12 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Petr Helbich

    Prales Mionší

    Položka č.: 517

    bromostříbrný kontakt, 12 x 17,5 (17,8 x 23,8) cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Petr Helbich

    Hájovna Xaverovský háj

    Položka č.: 516

    bromostříbrný kontakt, 2016, 11,8 x 8,8 (23,8 x 17,6) cm, sign. PD Helbich 16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Petr Helbich

    Mezi kmeny stromů

    Položka č.: 515

    bromostříbrný kontakt, 2016, 10,4 x 8,8 (23,8 x 17,6) cm, sign. PD Helbich 16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Petr Helbich

    Ve stínu stromu

    Položka č.: 514

    bromostříbrný kontakt, 2016, 9 x 11,8 (17,6 x 23,8) cm, sign. PD Helbich 16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Petr Helbich

    Výmola pod Škaredou oborou

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    bromostříbrný kontakt, 13,5 x 17,5 (18 x 23,7) cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Petr Helbich

    Nad Výmolou u Tlustovous

    Položka č.: 512

    bromostříbrný kontakt, 12,5 x 17,7 (17,8 x 23,8) cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Touha

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    bromostříbrná fotografie, 1977, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ II.

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 18,5 x 17,7 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Skvrna

    Položka č.: 509

    fotogram, 20,4 x 18,9 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květiny

    Položka č.: 508

    fotogram, 18 x 17,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Malíř

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    bromostříbná zvětšenina, 30./90. léta, 30 x 20 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Architektura

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    fotografie, 22,3 x 20,1 (15,7 x 15,5) cm, pozdější zvětšenina z 90. let (původně 30. léta), Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Autoportrét s Mayou Deren

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    bromostříbrná fotografie, 40./90. léta, 15 x 14,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Akt za závěsem

    Položka č.: 503

    bromostříbrná zvětšenina, 30./90. léta, 16 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Olga Vladimirovna Gzovská

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    bromostříbrná fotografie, 1914, 13,1 x 6,7 (13,7 x 8,6) cm, značeno PN Copyright 1914 by Drtikol a Co Prague, Antikvariát Dlážděná, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ervína Kupferová

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    bromostříbrná fotografie, 1919, 11 x 7 (13,3 x 8,2) cm, značeno LD slepotiskovým razítkem Drtikol a spol Praha 1919 , Antikvariát Dlážděná, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Marie Hübnerová

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    bromostříbrná fotografie, 11,1 x 7,9 (13,5 x 8,6) cm, značeno LD 1. Drtikol - Prague Bromografia Poděbrady, Antikvariát Dlážděná, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Kášán Royal

    Persie

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.408 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2019 20:58

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 365 x 262 cm, Kášán je město v severním centrálním Íránu. Jeho historie sahá až do elamitského období země. I po sedmi tisícovkách let stojí na předměstí Kášánu stavba Zikkurat Sialk. Podle legendy byl Kášán měste…

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.482 €)

    Odhadní cena: 160 000 - 180 000 CZK

  • Kášán Royal

    Írán

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2019 20:56

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 295 x 210 cm, Kášán je město v severním centrálním Íránu. Jeho historie sahá až do elamitského období země. I po sedmi tisícovkách let stojí na předměstí Kášánu stavba Zikkurat Sialk. Podle legendy byl Kášán měste…

    Aktuální cena: 46.000 CZK (1.704 €)

    Odhadní cena: 140 000 - 160 000 CZK

  • Čóbí Modern, vysokohorská vlna

    Afghánistán

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2019 20:55

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let, nepoužitý), 311 x 257 cm, Koberec čóbí je zhotoven z kvalitní ručně spřádané afghánské vlny, ceněné pro svůj přírodní lesk, jemnost a dlouhou životnost. Vzor je navrhovaný moderními designéry.

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.334 €)

    Odhadní cena: 95 000 - 115 000 CZK

  • Ardekan

    Írán

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2019 20:46

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let, nepoužitý), 315 x 200 cm, Město Ardebíl leží u Kaspického moře. Ardebíl je známý svým tradičním obchodem s koberci, které patří na přední místa klasické perské produkce. Vyznačují se geometrickými vzory, střídmým použitím kontrastních barev a pevnou …

    Aktuální cena: 22.000 CZK (815 €)

    Odhadní cena: 26 000 - 34 000 CZK

  • Bachtiár Royal

    Írán

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (815 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2019 20:42

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 292 x 212 cm, Tento ručně vázaný koberec byl zhotoven nomádským kmenem Bachtiár, obývajícím středozápadní Íránu. Bachtiárské koberce se vyrábí z odolné vlny, která se při vázání pevně stlačuje, a díky tomu koberec…

    Odhadní cena: 95 000 - 105 000 CZK

  • Taleghan Royal

    Írán

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (630 €)

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let), stav A (velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 277 x 212 cm, Taleghan je oblast v pohoří Elbrus v severním Íránu. Tradiční tvorba koberců s vynikajícími vlastnostmi má původ v nomádské kultuře. K jejich výrobě sepoužívá velmi kvalitní vlna. Koberce se…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (667 €)

    Odhadní cena: 68 000 - 85 000 CZK

  • Gabbe

    Indie

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (704 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2019 20:41

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let, nepoužitý), 300 x 205 cm, Díky kvalitní vlně je koberec měkký a pohodlný. Pro koberce gabbe je typický jednoduchý vzor, který dává vyniknout podkladovým barvám. Vychází z nadčasových nomádských koberců typu gabbe, ale je navrhovaný moderními designér…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (704 €)

    Odhadní cena: 37 000 - 45 000 CZK

  • Saruk Mughal

    Indie

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2019 20:40

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let, nepoužitý), 290 x 205 cm, V Indii se vážou nejslavnější klasické koberce vycházející z persko-mogulských ornamentů stylizovaných květin s vysokou hustotou vazby. Pro koberec Sarough je typický celoplošný vzor připomínající květinovou fontánu či květ…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    Odhadní cena: 90 000 - 115 000 CZK

  • Turkmen Agcha

    Afghánistán

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (389 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2019 20:37

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let, nepoužitý), 283 x 200 cm, Tento koberec byl uvázán afghánskými Turkmeny, kteří jsou známí důkladným řemeslným zpracováním koberců s velmi pevnou vazbou. Koberce Turkoman Agcha patří k novodobé afghánské tvorbě, navazující na turkmenskou kobercářskou …

    Aktuální cena: 10.500 CZK (389 €)

    Odhadní cena: 32 000 - 42 000 CZK

  • Čóbí, vysokohorská vlna

    Afghánistán

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2019 20:31

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let), nepoužitý, 250 x 179 cm, Koberec čóbí je zhotoven z kvalitní ručně spřádané afghánské vlny, ceněné pro svůj přírodní lesk, jemnost a dlouhou životnost. Barví se převážně přírodními barvivy. Vyvázaný vzor je inspirovaný proslulým perskými ornamenty t…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 60 000 CZK

  • Saruk Mughal

    Indie

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2019 20:30

    ručně vázaný koberec, vlna, soudobý (0 až 20 let, nepoužitý), 249 x 172 cm, V Indii se vážou nejslavnější klasické koberce vycházející z persko-mogulských ornamentů stylizovaných květin s vysokou hustotou vazby. Pro koberec Sarough je typický celoplošný vzor připomínající květinovou fontánu či květ…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

    Odhadní cena: 65 000 - 82 000 CZK