Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Slunečník

    No.: 236698

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 22:12

    litografie, 1962, 9,5 x 14 cm, PD monogr. K.L., rám, č. 3/25, na rámu drobné oděrky, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Kamil Lhoták

    V pondělí 28. března pokračování kostýmu

    No.: 230547

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 17:48

    tuš, papír, 1955, 14,5 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 55, rám, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Bohumil Hrabal: Hovory lidí

    No.: 179860

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2019 15:30

    lithography, 13,8 x 9 cm, sign. RD K. Lhoták, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Dva diskutující muži

    No.: 206214

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2018 12:25

    ofset, 21,5 x 14,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Karel Sýs: Neruda v Paříži

    No.: 167597

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2014 11:00

    bibliofilie se třemi lepty, 1977, 18,3 x 12,1 cm, sign. na tiráži Kamil Lhoták a Karel Sýs, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze 1977, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids