Jindřich Veselka

(1927-2004)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Kostelík na skále

    No.: 278121

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2023 18:28

    akvarel, papír, 1943, 44 x 30 cm, sign. PD Jindřich Veselka 43, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Zátoka

    No.: 278123

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2023 18:26

    akvarel, papír, 43 x 61 cm, při okrajích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)