Ewa Nemoudry

  • Ewa Nemoudry

    Kuku

    No.: 268355

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:30

    litografie, 27 x 21,5 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, č. 33/100, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids