V. J. Černý

  • V. J. Černý

    Řeka

    No.: 281796

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:01

    akvarel, deska, 1935, 37 x 49,5 cm, sign. LD V. J. Černý 1935, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids