Rastislav Michal
Ráno v Paříži
No.: 266367Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 19:10
litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Rastislav Michal
PF 1977 Václav Klabík
No.: 253939Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:38
litografie, 14,7 x 10,1 cm, sign. PD Michal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Rastislav Michal
Zámek
No.: 280921Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:28
litografie, 17 x 9,3 cm, sign. PD Michal, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU
Current price: 50 CZK (3 €)