Jaroslav Novák

(1914-1984)

  • Jaroslav Novák

    (1914-1984)

    Molitorovský zámeček

    No.: 250406

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2023 15:10

    olej, plátno, 1943, 47 x 61 cm, sign. PD JarNov 43, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids