Andělský hrad v Římě
olej, karton, 10 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 221666
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu