Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 206198

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:10

    olej, plátno, 17,4 x 17,5 cm, provenience: z pozůstalosti autora, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vaduz (Lichtenštejnsko)

    Položka č.: 219345

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 23:44

    olej, plátno, 9,5 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most v zimě

    Položka č.: 237599

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 23:30

    olej, karton, 7,5 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské mosty

    Položka č.: 237594

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 23:20

    olej, karton, 20,3 x 22,5 cm, sign.- PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jerusalem

    Položka č.: 218279

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:56

    olej, karton, 9,8 x 15 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bordeaux

    Položka č.: 218288

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:32

    olej, plátno, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Japonsko

    Položka č.: 218287

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:30

    olej, karton, 10,2 x 15,3 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Notre Dame

    Položka č.: 218286

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:28

    olej, plátno, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Chicago

    Položka č.: 218285

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:26

    olej, karton, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Neapol

    Položka č.: 218284

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:24

    olej, plátno, 10,2 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hyde Park

    Položka č.: 218283

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:22

    olej, plátno, 16 x 13,7 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)