Jarní tráva
akvarel, papír, 29,9 x 43,9 cm, sign. LD Hejrkulík
ID: 246234
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:22
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
ID: 246234
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)