Ve třech
litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 22/130
ID: 267329
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:31
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)