Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 217315

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2019 21:04

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 24/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    V ringu

    Položka č.: 224806

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2018 13:50

    kombinovaná technika, koláž, 21,2 x 30 cm, sign. PD Komárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5596 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Lebka

    Položka č.: 191169

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2018 16:34

    litografie, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. LN I. Komárek 2004, autorský tisk, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6652 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Křídla

    Položka č.: 182362

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2018 14:12

    kombinovaná technika, papír, 2001, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Dva akty

    Položka č.: 224170

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 23:54

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 69/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Položka č.: 224169

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 23:52

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 70/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Cvičenky

    Položka č.: 224131

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 08. 2018 21:04

    litografie, 2009, 30,5 x 46 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 93/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Postavy

    Položka č.: 224132

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 08. 2018 21:03

    litografie, 2009, 23 x 31,5 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 21/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Nahé tanečnice

    Položka č.: 224904

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 08. 2018 20:11

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 45/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Komárek

    Sedící ženské akty

    Položka č.: 224905

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 08. 2018 20:10

    litografie, 2010, 21,7 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 50/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 134647

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 05. 2018 18:40

    koláž, 2013, 31,5 x 45,5 cm, sign. PD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID2414 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Anděl

    Položka č.: 220055

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2018 10:49

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID6428 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 204616

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2017 18:10

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 29/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)