Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Hračky

    Položka č.: 231584

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 03. 2019 18:24

    serigrafie, 32 x 43 cm, sign. PD I Komárek, rám, č. 113/200, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 204616

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2017 18:10

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 29/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)