Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 234995

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 18:56

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 33/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Na gauči

    Položka č.: 234994

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 18:54

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 39/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 204616

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 17:16

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 29/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Double

    Položka č.: 204613

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 17:14

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Zdáno pro tři

    Položka č.: 120754

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 14:00

    kombinovaná technika, papír, 1999, 21 x 23 cm, sign. PD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)