Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 214129

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:00

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 23/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    V halvní roli tečka

    Položka č.: 120757

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 08:32

    kombinovaná technika, papír, 2008, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Obrácený klín

    Položka č.: 139577

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 17:22

    litografie, 1993, 43 x 59,5 cm, sign. PD I. Komárek, autorský tisk, okraje listu polité a zvlněné, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 234334

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 21:08

    serigrafie, 1993, 59,4 x 42 cm, sign. PD I. Komárek, č. 18/80, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Trojice

    Položka č.: 231068

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 19:06

    litografie, 2009, 23 x 32 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 73/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 220648

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 17:53

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č, 21/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Stolička

    Položka č.: 120763

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 16:06

    kombinovaná technika, papír, 1998, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Záře

    Položka č.: 191168

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 16:29

    litografie, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. LD I. Komárek 2004, autorský tisk, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 234995

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 18:56

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 33/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Na gauči

    Položka č.: 234994

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 18:54

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 39/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 204616

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 17:16

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 29/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Double

    Položka č.: 204613

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 17:14

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Zdáno pro tři

    Položka č.: 120754

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 14:00

    kombinovaná technika, papír, 1999, 21 x 23 cm, sign. PD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců