Kuchtík
akvarel, tuš, papír, 1948, 42 x 30 cm, sign. LD Liesler 48
ID: 268702
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:44
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu