• Josef Liesler

    Šum moře

    Položka č.: 214770

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 16:25

    litografie, 1977, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 24/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Ladislav Pešek

    Položka č.: 208814

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:39

    suchá jehla, 1950, 12 x 9,3 cm, sign. DU Liesler 50, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Akrobati

    Položka č.: 235011

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2019 15:14

    litografie, 1977, 19,6 x 8,8 cm, sign. DU Liesler 77, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Ptáci (PF1963 Milan Friedl s rodinou)

    Položka č.: 232665

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 21:56

    linoryt, 1962, 15,7 x 10 cm, sign. PD Liesler 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Josef Hora: Zápisky z nemoci

    Položka č.: 224825

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:28

    litografie, 21,7 x 14,8 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 231348

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 19:14

    lept, 1945, 10,3 x 7,6 cm, sign. DU Liesler 45, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 234360

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 18:17

    lept, 1995, 13,2 x 20 cm, sign. DU Liesler 95, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Šíp

    Položka č.: 227079

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:08

    litografie, 1978, 17,3 x 12,2 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 231349

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 22:08

    lept, 1946, 12,8 x 8 cm, sign. Du Liesler 46, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.490 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Paví žena ( Ex libris Vl. Bujárek)

    Položka č.: 231160

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:00

    lept, 1948, 7,7 x 3,1 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Dívka v turbanu ( Ex libris V. Bujárek)

    Položka č.: 231159

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 20:58

    lept, 1948, 7,5 x 3,2 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Sněm (občanská válka ve Španělsku)

    Položka č.: 230191

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:39

    litografie, 1945, 30 x 40,4 cm, sign. PD Liesler 45, rám, 63/300, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Busta

    Položka č.: 217928

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:40

    litografie, 1974, 18,6 x 16,9 cm, sign. PD Liesler 74, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Špehové a Oko

    Položka č.: 218013

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:35

    dřevoryt s podtiskem, 1986, 18,1 x 15,1 cm, sign. DU Liesler, PD František Dvořák, Účastníkům valného shromáždění spolku českých bibliofilů svolanému k 80. výročí jeho založení věnuje předseda František Dvořák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, …

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Dívčí profil

    Položka č.: 210298

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 16:20

    litografie, 1984, 36,2 x 27,2 cm, sign. PD Liesler 84, 8/165, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Tajemství vlétlo

    Položka č.: 210546

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 16:15

    litografie, 1982, 24,3 x 30 cm, sign. PD Liesler 82, archivní tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Josef Liesler

    Terezka z Bellevue

    Položka č.: 210573

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 16:10

    litografie, 1971, 30 x 37 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Při západu slunce

    Položka č.: 210615

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 15:55

    litografie, 1987, 19 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 84, 97/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 195851

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 21:55

    litografie, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Tři figury

    Položka č.: 195820

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 19:20

    uhel, papír, 22,4 x 32,8 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Všichni se o mě ucházeli

    Položka č.: 195819

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 19:15

    uhel, papír, 32,1 x 24,2 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)