Jiří Bouda (1934-2015)
Zasněžená chalupa
litografie, 1988, 10,3 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 88
ID: 280697
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:24
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6
Historie příhozu