Cesta lesem
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky
ID: 279027
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 16:20
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)