PF 1946
litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller
žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
ID: 280767
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 17:12
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)